Sme TAMAS


O náhradných dieloch vieme všetkoPotrebujete nové autosklo, brzdové valce, či svetlomety? Pre TAMAS to nie je žiadny problém.

Náhradné diely do nákladných automobilov, autobusov, ale aj osobných áut nakúpite výhodne v TAMASe v Košiciach. Dodávame náhradné diely na autá domácej i zahraničnej výroby.

 

Viac ako 15.000 položiek náhradných dielov v sortimente firmy uspokojí vaše potreby.

Množstvo tovaru máme kedykoľvek skladom, no ak aj nie, nemusíte zúfať. Operatívne vieme zabezpečiť dodávku tovaru do nasledujúceho dňa. Ako nezávislá firma, čo znamená, že nie sme viazaní zmluvnými zastúpeniami, dokážeme zaisťovať vysoko kvalitný tovar v prijateľných cenách.

Priamo na predajni máme veľké množstvo doplnkového tovaru a sortiment neustále rozširujeme podľa požiadaviek zákazníkov.

Navštívte nás v mestskej časti Košice - Krásna nad Hornádom na hlavnom ťahu na východ Slovenska. To, že nie sme v centre mesta, je výhodou najmä pre nákladné vozidlá. Možnosť vjazdu do dvora majú všetky vozidlá s nosnosťou do 10 ton.


Tradícia &
História


Spoločnosť TAMAS MM s.r.o. bola založená v roku 2008 ako pokračovateľ firmy Takáč Marián - TAMAS. Pôvodná firma vznikla v roku 1994 a zaoberala sa predajom náhradných dielov na motorové vozidlá LIAZ, MTS a KAROSA.

Od roku 2004 sme rozšírili sortiment aj na nákladné motorové vozidlá zahraničnej výroby IVECO, MAN, SCANIA, VOLVO, MERCEDES, DAF, RENAULT a náhradné diely na nápravy BPW, SAF, TRAILOR, ROR, SMB.

V roku 2012 sme sa začali venovať aj predaju náhradných dielov na OSOBNÉ motorové vozidla.